DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
chata

Pronájem rybářské chaty na Řehačce

Jedná se o pěti lůžkovou chatu  s veškerým vybavením (záchod, sprcha, kuchyně s lednicí a sporákem, ložnice s BTV, veranda). Cena za jeden týden za celý objekt je stanovena na 2300Kč. K ceně pobytu je třeba také přičíst spotřebu el. energie ve výši 6,30Kč/kW. Nástup na chatu je vždy v sobotu ve 13hodin a ukončení pobytu následující sobotu, ale ve 12hodin. Chata musí být při předávání vzorně uklizena a předána správci chaty.
Z důvodu velkého zájmu o tuto chatu výbor MO rozhodl, že pobyt na chatě je omezen na jeden týden, aby se vyhovělo většímu počtu zájemců o pobyt. Při větším zájmu členů v jednom termínu, o pořadí rozhoduje Výbor MO.  Přihlášky podávejte správci chaty (Milan Karpíšek- tel. 605 567 604), nebo členům Výboru MO(kontakty)

Vzhledem k velkému zájmu našich rybářů oznamujeme, že zájemci o pobyt na rybářské chatě by si měli termín zamluvit už v této době. Některé termíny jsou již obsazené, ale včasným zabukováním termínu máte větší výběr a také větší šanci na chatu se dostat. Volejte na tel. 605567604 p.Karpíšek

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek